En Güzel Düğün Pastası Modelleri

En Güzel Düğün Pastası Modelleri

Düğünlerde pasta kesmek isteyenler için çok katlı pastalar artık çok gözde..

Düğün pastaları düğün esnasında lezzetli ikramlardandır. Düğün konseptinde geleneksel olarak yıllardır süregelmektedir.. Günümüze kadar uzanan bu gelenek artık damağa hitap etmenin yanı sıra göze de hitap etmektedir.. Öyle pastalar var ki artık günümüzde bu pastaları görünce görsel olarak imrendirecek nitelikte ve güzellikteler..

Eğer şık bir pasta istiyorsanız ve bir fiyasko ile karşılaşmak istemiyorsanız eğer, bu iş ile profesyonel olarak ilgilenen bir pastaneden sipariş etmelisiniz işin ustası bir pasta yapımcısı sizin içinizi rahatlatacağı gibi evinde bu işi yapan kişilerle birlikte kendi emeğinizi de katarak birlikte yapabilirsiniz hatırladığınızda anı olarak kalsın diye..

İşte şimdi sizlere o çok güzel ve modern pastalara rengarenk dokunuşlarla birkaç örnek..

Dört katlı mor ve lila çiçeklerle süslenmiş şık düğün pastası, bembeyaz gelin kadar duru ve sade çiçeklerle süslenmiş düğün pastası, yine üç katlı büyük güllerle süslenmiş düğün pastası, altı katlı mor beyaz güllerle baştan aşağı süslenmiş düğün pastası, siyah beyaz çizgili ve canlı renklerle süslenmiş modern düğün pastası, dantel ve incilerle süslenerek üstüne yerleşen kocaman çiçeklerle modern hale getirilmiş düğün pastası, tek katlı yine güllerle modernleştirilmiş romantik düğün pastası ve daha fazlası için galerimizdeki modellere göz atıp fikir edinebilirsiniz..

çiçekli güllü düğün pastası

en modern pembe güllü düğün pastası

düğün pastası örnekleri

kremalı ve güllü düğün pastası

pembe beyaz çiçekli düğün pastası

şık ve modern düğün pastaları

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
domain