Alımlı Şık Alyans ve Yüzük modelleri

Alımlı Şık Alyans ve Yüzük modelleri

Galerimizdeki şahane yüzük modelleri ile sizlere harika fikirler vermek istedik hepimiz tek taş bir yüzük isteriz gerek özel günlerde hediye olarak gerekse evlenirken bir tek taş yüzük takmak isteriz ama modelleri ile ilgili hep kararsız kalırız bu yüzden yeni modelleri birde bizim sayfamızda görün istedik..

İlk modelimiz çok şık büyük kare şeffaf taşlı kenarları ve etrafı küçük taşlarla bezeli harika bir tek taşlı yüzük modeli..  Aynı modelin yuvarlak taşlısı ve üç tur görünen modeli de şık görünüyor.. Yuvarlak büyük taşı şeffaf çevresi yeşil taşlı yüzük çok alımlı ve şık bir model.. Köşeli büyük taşlı yüzük modeli, üstünede büyük taşı alt kısımlardaki küçük taşları ile dikkat çekici başka bir yüzük modeli, aynı yüzüğün yuvarlak taşlısı, bilekliği ile kombin edilmiş tek taş başka bir tek taş yüzük modeli, tam tur iki ince ve ortasına takılacak tek taş yüzük kombini ve daha fazla modeli bir arada görebileceğiniz harika yüzükler galerimizde..

alımlı şık alyans ve yüzük alımlı şık yüzük ve bilekliği alımlı şık yüzükler harika şık yüzük modelleri yüzükler  ve alyanslar alımlı alyans ve yüzükler

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
domain