Çiçekli Porselen Takımları

Çiçekli Porselen Takımları

Masalarınızda rengarenk ve çiçekli sofra takımları mı görmek istiyorsunuz işte size bir kaç fikir önerisi sunmak için bir galeri hazırladık..

Bakalım neler varmış galerimizde..

İlk modelimiz toz pembe renkleri ile porselen bir takım güllerle ve altın yaldızlarla bezeli kafesli Aryıldız yemek takımı çok şık ve güzel bir model olarak dikkat çekici..

Aryıldızın başka bir takımı ise baharın çiçekleri ile bezenmiş tam bir takım çeyinizde olması gereken..

Yine çiçeklerle süslenmiş porselen sunum tabakları harika görünüyor..

Pembe tonlarının kullanıldığı zarif başka bir yemek takımı ise dikkat çekici güzellikte..

Emsan markalı mor ve pembe güllü porselen yemek takımı da şık..

Servis tabağı olarak koyu bir morun seçildiği bir diğer tabağının ise çiçeklerle bezendiği tatlı tabağının ise daha sade olarak tasarlanmış yemek takımı ise Kütahya Porselene ait şık bir takım..

Yine çiçeklerle bezeli ısıya dayanıklı porselen servis tenceresi de masada harika bir sunum tenceresi görevi yapacaktır..

Karaca Markalı Vintage serisi porselen takımını da galerimizde görebilirsiniz..

Kütahya Porselenin kahvaltı takımı da minik çiçekli zarif ve şık.. Pembe ve mor çiçekleri ile görebileceğiniz porselen kahvaltı takımlarına da göz atabilirsiniz..

Kütahya Porselenin Fine yemek takımı serisini de görebileceksiniz galerimizde.. Kütahya Porselene ait başka porselen yemek takımları da galerimizde mevcut..

kütahta porselen kahvaltı takımları kütahya porselen kahvaltı seti kütahya porselen kahvaltı takımları porselen kahvaltı takımları porselen servis takım modelleri

porselen yemek takımı

Mor kelebekli servis tabakları, Aryıldız Porselen yemek takımları, mor çiçekli kahvaltı takımını, porselen kahvaltı tabaklarını ve daha fazlası için galerimizi gezmelisiniz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
domain