Yılın Modası Çerçeve Modelleri

Çerçeve modellerini inceleyeyim dedim rengarenk modeller önüme çıktı istisnasız her kıyafetle ve her renk ile kombinleyeceğiniz bir çerçeve modeli bulmak artık çok kolay. İster dinlendirici olsun ister numaralı artık gözlük takmaktan zevk alacaksınız galerinin içinde bir çerçeve varki … Porsche model katlanabilir çok şık ve kullanışlı orijinal model. Bunun yanında şeffaf, renkli, puantiyeli var da var. Galeriyi ziyaret ettiğinizde memnun kalacağınızdan hiç şüphem yok çerçevelerde renklenmiş, hareketlenmiş. Bir de Chanel marka fiyonk detaylı gözlük var galeri de görülmeye değer gözlük kullanmadığım halde benim de takasım geldi. Bunlar anlatmakla bitmez bir galeriyi gezin modelleri görün neden bu kadar anlattığımı anlayacaksınız, devam edicez.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Sezonun modeli kaçınılmaz dikdörtgen çerçeve kalın veya incesi fark etmez tercih sizin. Şeffaf çerçeve modelleri de var ama bu renklerin arasında açıkçası biraz sönük kalmış. Kedi göz çerçeveler ise ağır ama emin adımlarla istikrarlı bir şekilde ilerliyor, malum bu tip çerçeve kullanmak için yüz yapınız uygun olmalı ve sizde biraz aykırı değişik karakter olmalısınız öyle herkes kaldıramaz kedi modelini. Büyük oval çerçeve örneği de ekledim galeriye ne kadar tercih edilir ? Sizin seçiminiz sonuçta. Nihayetinde eğer gözlük kullanıyorsanız galeriyi gördükten sonra muhakkak ki yenileyin, yenilenin öyle büyük bütçelere de hiç gerek yok siz yeter ki değişimi isteyin ona odaklanın. Siyah beyaz mutfak dolaplarında görüşmek üzere…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
domain