Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Merhaba yepyeni gelinlik modelleri ile karşınızdayız.Hatırlıyorum da 15 – 18 sene önce gelinliklerin neredeyse tamamı tek tipti. Kabarık üstü tül kısa kollu. sade kısa duvaklı idi. Belkide gelinliklerin tamamını tek bir firma dikiyordu biri diğerinin aynı oldun diye 🙂 Şimdi ise beyazın tüm tonları hatta sütlü kahveye kadar çok geniş bir yelpaze sunuyor, ayrıca sınırsız modeller, sınırsız aksesuarlar, boncuklar, taşlar, danteller….Neyse bunlar saymakla bitmez. İstisnasız her bütçeye, her zevke göre gelinlik bulmak çok kolay. Düşündüm de biz gelinlikte çağ atlamışız pek çok şeyde olduğu gibi, şimdi sizlere derlediğim gelinlik modellerini sunuyorum, ben çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz.

yarım kabarık eldivenli gelinlik modeli

askili ve taşlı gelinlik-modelleri

beyaz yarım kabarık gelinlik

klasik straplez kabarık beyaz gelinlik modeli

şık ve asil bir gelinlik

yarım balık modeli şahane gelinlik

 Gelelim teni sezon trendlerine … Yeni sezonda kuyruklu, dantelli ve kırık beyaz modeller öne çıkıyor bol taş işlemeli dantelli ve biraz abartılı. Ama bence ne kadar moda olursa olsun ilk önce insanın kendine, saç rengine, vücut yapısına  göre tercih yapması şart. Moda akımı diye komik duruma düşmenin hiç gereği yok. Çok klişe bir cevap olacak ama bende yakışanın giyilmesi taraftarıyım. Gelelim duvaklara … yeni sezonda kısa duvak hiç yok  hepsi uzun ve kenarları dantelli. dolayısıyla taçlar iptal ki buna en çok sevinen benimdir herhalde  🙂 Ama yaza evlenecek olan kızlar size sesleniyorum evet  gelinlik deyince akla ilk beyaz sade bir model geliyorsa da, kırık beyazları hatta ekrularıda yeni sezonda vitrinlerde daha fazla göreceğiz  onlara da şans tanımak lazım hoşça kalın …

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. zeynep dedi ki:

    Bayıldım yaa çooook güzeller bittim resmen

  2. serpil dedi ki:

    en sondakini çok beğendim yakında düğünüm var ne yapmam lazım onun aynısından istiyorum ama çift omuzlu istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?

Sayfa başına git
domain