Bulunduğunuz Sayfa: Ana Sayfa // Ev Tekstili // Yeni English Home Perde Modelleri

Yeni English Home Perde Modelleri

1 Yorum

Bu gün sizlere English home perde modelleri galerisi hazırlayayım dedim, bir de ne göreyim konsptler dudak uçuklatıyor süper kombinasyonlar yapılmış. Artık tül ile perde uyumu dışında döşemelik kumaşından tutunda duvar renklerine kadar her şey ahenk içinde iyi de olmuş evler renklendi, soğuk karamsar modeller geçmişte taa 90′ larda kaldı. Eh her şeye el atarız da ev dekorasyonunu unutur muyuz? Galeri yine şahane özenle hazırlanmış perde modelleri görücüye çıkmayı bekliyor. Evini yeni kuranlar veya değiştirmeyi düşünenler galeriyi kaçırmasın ben renklilikten yana bir insanım dolayısı ile sade modellere elim gitmiyor size yaratıcı fikirler sunan galeri aşağıda hadi bir görün kaldığımız yerden devam edicez.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yatak odası modelleri bir harika resmen hayran oldum, ancak perdeler biraz abartılı gibi geldi bana tabi bu fiyatı da doğrudan etkiler de tetikler de :) Daha sade modellere küçük bütçelerle ulaşmak mümkün. Kumaşını ayrı alıp diktirebilirsiniz de bu da fiyatı etkileyecektir, fiyatları düşürdükçe düşürdüm, almaya niyetiniz yoksa da fikir edinmek evin yoğun koşuşturmacasından bitmeyen işinden biraz olsun uzaklaşmak için en yakın AVM ye gidip bir English Home mağazasını gezebilirsiniz, hem orada her şeyi dağıtıp rahat rahat ürünleri incelersiniz, nasıl olsa arkanızı toplayan birileri var. Hiç sıkılmayın birbirinden güzel kumaşların aksesuarların ve ev tekstiline dair her şeyin tadını çıkarın. Gözlük çerçeve modellerinde buluşalım hoşça kalın…

Tags:

1 Response to " Yeni English Home Perde Modelleri "

  1. nisa dereli diyor ki:

    cok begendim

Leave a Reply

Reklam için: edebiyat01@hotmail.com

domain