Ünlülerin Ayakkabı Trendleri

Ünlülerin Ayakkabı Trendleri

Modaya yön veren ünlülerin ayakkabı tarzlarına bir göz attık, malum özellikle ayakkabı denilince kadınlar için akan sular duruyor. Bu tutkularını sevdikleri ünlülerin tarzlarıyla perçinleyen pek çok kadın bulunuyor, adım adım takip edilen ünlü bayanlara ise büyük sorumluluk düşüyor her biri ikon olan bayanların ayakkabı tercihleri de oldukça farklı. Kim hangi elbiseyi giyiyor ? Hangi tarz ayakkabı veya parfüm seçimi yapıyor ? Zira takipçileri hemen ardından aslı olmasa da kopyalarını mağaza ve pazarlarda aramaya başlıyorlar. Moda da tasarımcılar kadar büyük bir rol ve misyon üstleniyorlar, biz de yeni sezonda hangi ünlü bayan ne tarz ayakkabı kullanıyor bu konuya değineceğiz.

Demet Akalın’ın Ayakkabı Trendi

Son yılların en büyük çıkışını yakalayan gündemden hiç düşmeyen yorum ve tarzıyla büyük bir takipçi kitlesi bulunuyor, tabi ki aynı doğrultuda moda tercihleri de yakından takip ediliyor. Marjinal ve farklı seçimlerinin yanı sıra oldukça şık ve tarz ayakkabılar giyen Akalın’ın ayakkabı tercihleri kusursuz, malum sezona uygun olarak platformlu, taşlı ve genelde bilekten bağlamalı modeller kullanıyor. Büyük markaların ayakkabılarını kullanan Akalın modadan ziyade yakıştırdığını giymeyi tercih ediyor zaten kendisi de başlı başına bir fenomen. Günlük hayatında ise pamuklu bir tişört ile çoğu zaman görüntülenen Akalın kendine son derece güveniyor.

Ayakkabı’da Hande Yener Çılgınlığı

Bir başka ünlü ise Hande Yener marjinal tarzı ile dikkat çeken Yener Türkiyenin Madonnası olarak biliniyor. Her giydiğiyle, yorumuyla ve tarzıyla gündeme damgasını vuran şarkıcının da hayranları kendisini yakından takip ediyor. Herkesten farklı tarzı ile dikkat çeken şarkıcı cüretkar yapısından dolayı yürek hoplatan tarzı ve pozlarıyla kategorisinde tek, yıllardır gündemden düşmeyen moda anlayışı ile ikonlarından biri haline geldi. Tezat renkleri çekinmeden kullanan Yener, günlük hayatta ise rahatlıktan yana renk kombinlerine akıl sır ermese de kendine yakıştırmasını iyi biliyor. Aykırı görünse de farklı tarzını milyonlar takip ediyor, hal böyle olunca Yener’e değinmeden geçmek olmazdı. Tarz konusunda hayli iddialı olan Yener gündeme çok da dikkat etmiyor sezonun hitleri arasında olan platformlu modelleri kullanması ile birlikte payetli sade modelleri de rahatlıkla giymekte, kısacası kendi modasını yaratan ünlüyü sadece takipçileri hayranları değil pek çok ünlü de takip etmekte.

Adriana Lima’nın Ayakkabıya yansıyan Şıklığı

Modaya yön veren bir başka ünlü ise Adriana Lima, Victoria Secret’ın meleği olan manken dünya çapında tanınmasının yanında milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Haliyle giyim ve ayakkabı seçimlerine de ilave özen gösteren manken oldukça zevkli tercihler yapıyor, tamamen gündemi takip eden Lima modelleri kusursuz taşımasının yanında kendine yakıştırmasını biliyor. Sıcak kanlı mütevazı manken fiziği ve güzelliği ile son yılların aranan isimlerinden, Türkiyede de pek çok markanın reklam yüzü olan ve işi gereği kendi başına bile moda olan Lima model seçiminde fiziğini baz alarak oldukça cüretkar modeller ile karşımıza çıkıyor siyah ağırlıklı olmak üzere daha şık elegan modeller tercihleri arasında. Modanın ve kadının kalbi burada atıyor, dilerseniz bizi facebook / Kadınlar Sitesi sayfamızdan online takip edebilir yüzbinlerce üyemizden biri olabilirsiniz. Ayakkabı tutkunları Facebook / Ayakkabı Delisiyim sayfamızı ziyaret ettiniz mi ? Görüşmek üzere hoşça kalın…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
domain