Gelin Çiçekleri

Gelin Çiçekleri
Herkes düğününü mükemmel olmasını ister eksik bir parça gibi görünmese de gelin çiçekleri aslında olmazsa olmazıdır düğünlerin gelinliklerin ve gelinlerin.. Canlı çiçeklerin çoğunlukla kullanıldığı bir çok model gelin çiçeği göreceksiniz galerimizde.. Çiçeklerin kraliçesi olarak bilinen güller ve özellikle kırmızı güller ile genellikle düğünlerde samimi duyguları simgeler. Kırmızı güller, böylece sevgi ifadesini daha çok vurgular.. Düğünlerde genellikle lale kırmızı, sarı, mor, beyaz çeşitli renklerde kullanılır.. Sonsuz sevgi anlamı mor çiçekler, oldukça şık bir hava kadar bembeyaz gelinliğe.. Çiçeklerden lilyum ve zambak yaygın olarak arzu ve aşkı simgeler düğün çiçeklerinde.. Kısaca bazı çiçeklerin anlamına değinden sonra. ilk modelimiz ekru kumaştan yapılan gül şekli verilmiş ve ortası boncuk taşlarla süslenmiş şık çiçeğe bir göz atın..

gelin buketi

gelin çiçekleri

rengarek çiçekli gelin çiçeği

mor gül ve beyaz lalelerle yapılmış gelin buketi

turuncu büyük çiçekli düğün çiçeği

canlı çiçeklerle dizayn edilmiş gelin buketi

Rengarenk güllerin yer aldığı kocaman bir demet beyazlar içindeki gelinimizin elinde çok şık bir ayrıntı ve sevgi ifadesi olarak göz doldurmuyor mu? Fuşya çiçeklerin aşağıya doğru sarkık uzun dalları da farklı bir fikir verecektir size.. Yuvarlak tomurcuk ve açmış çiçeklerle yapılmış renkli gelin çiçeği de canlı ve çok havalı gözüküyor..,Keten iplerle bağlanmış kır çiçeği demeti de oldukça büyük bir dizayn olmuş.. Yine kumaşlarla dizayn edilmiş gümüş renkli taşlarla süslenmiş bir demete siyah kuş tüyleri de değişik bir hava katmış..
Mor renkli çiçek ise tonlarının muhteşemliği ile gözler önünde.. Mürdüm güllerin arasında beyaz zambaklar harika değil mi..
Biliyorsunuz orkideler çok kıymetli çiçeklerdir.. eğer sizde canlı çiçekten bir gelin çiçeği istiyorsanız mor pembe ve beyaz orkideleri tercih edebilirsiniz.. Eğer canlı çiçek düşünüyorsanız sizde mutlaka galerimizden faydalanın derim..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
domain